Novinky

AKTUÁLNĚ

NAŠE PRODEJNA JE Z DŮVODU VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA. 

Milí přátelé,
 
velice děkujeme za Vaši podporu v době, kdy naše prodejna musí být uzavřena. S velkou vděčností přijímáme vaše objednávky online. Doprava po Praze je zdarma. Naši zákazníci také mohou pro vyzvednutí své předem uhrazené objednávky použít výdejní okénko ve Františkánské zahradě na Praze 1, a to každou středu od 14:00 do 17:00, nebo si domluvte osobní čas vyzvednutí.
 
Objednávku si též můžete vyzvednout po ukončení preventivních opatření. Lhůta pro vyzvednutí je 45 dní a v případě potřeby bude prodloužena.

Františkánská zahrada - altán, Praha 1  --  STŘEDA  --  14:00 - 17:00  (nebo předem domluvený termín)

K vyzvednutí budete potřebovat e-mail či SMSku s potvrzením, že Vaše objednávka je připravena k vyzvednutí a číslo objednávky. S nasazenou rouškou zaklepejte na dveře a přes sklo našemu pracovníkovi ukažte číslo objednávky. Následně dojde k rychlému předání objednávky v tašce naším pracovníkem, který taktéž bude mít roušku a rukavice.

V případě, že výdejní okénko využijete k vrácení zásilky, budete potřebovat vyplněný formulář, který odesíláme spolu se zásilkami. Zásilka od Vás bude převzata a dostanete potvrzení o doručení, vrácení kupní ceny však proběhne na Váš účet. Předáváte-li zásilku k vrácení, po jejím předání vyčkejte za dveřmi, než Vám doneseme písemné potvrzení o převzetí.  
 
Zákaznická linka: V případě dotazů na stav Vaší objednávky prosím použijte e-mail objednavky@bohemania.com, do předmětu e-mailu vložte číslo objednávky. Nebo nás můžete kontaktovat na lince +420 777 654 389.
 

Adresa provozovny:

BOHEMANIA / (dříve Tribu)

Františkánská zahrada 1 – altán
110 00   Praha 1

T: +420 777 654 389
E-mail pro objednávky: objednavky@bohemania.com

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@bohemania.com 

 

OTEVÍRACÍ DOBA
 
výdejní okénko Františkánská zahrada - altán
 
STŘEDA   14:00  -  17:00
(nebo předem domluvený termín)
 
 

Sídlo společnosti:

Mgr. Kamila Fialová

Neplachova 792/5
370 04  České Budějovice 3
IČO: 73512311
DIČ: CZ7362221240
zapsána v Živnostenském rejstříku na Magistrátu města České Budějovice

Sídlo společnosti neslouží k reklamacím, k odběru zboží ani k vracení zboží.