AKTUÁLNĚ

NAŠE PRODEJNA JE Z DŮVODU VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA. 

Milí přátelé,
 
velice děkujeme za Vaši podporu v době, kdy naše prodejna musí být uzavřena. S velkou vděčností přijímáme vaše objednávky online. Doprava po Praze je zdarma. Naši zákazníci také mohou pro vyzvednutí své předem uhrazené objednávky použít výdejní okénko ve Františkánské zahradě na Praze 1, a to každou středu od 14:00 do 17:00, nebo si domluvte osobní čas vyzvednutí.
 
Objednávku si též můžete vyzvednout po ukončení preventivních opatření. Lhůta pro vyzvednutí je 45 dní a v případě potřeby bude prodloužena.

Františkánská zahrada - altán, Praha 1  --  STŘEDA  --  14:00 - 17:00  (nebo předem domluvený termín)

K vyzvednutí budete potřebovat e-mail či SMSku s potvrzením, že Vaše objednávka je připravena k vyzvednutí a číslo objednávky. S nasazenou rouškou zaklepejte na dveře a přes sklo našemu pracovníkovi ukažte číslo objednávky. Následně dojde k rychlému předání objednávky v tašce naším pracovníkem, který taktéž bude mít roušku a rukavice.

V případě, že výdejní okénko využijete k vrácení zásilky, budete potřebovat vyplněný formulář, který odesíláme spolu se zásilkami. Zásilka od Vás bude převzata a dostanete potvrzení o doručení, vrácení kupní ceny však proběhne na Váš účet. Předáváte-li zásilku k vrácení, po jejím předání vyčkejte za dveřmi, než Vám doneseme písemné potvrzení o převzetí.  
 
Zákaznická linka: V případě dotazů na stav Vaší objednávky prosím použijte e-mail objednavky@bohemania.com, do předmětu e-mailu vložte číslo objednávky. Nebo nás můžete kontaktovat na lince +420 777 654 389.
 

Adresa provozovny:

BOHEMANIA / (dříve Tribu)

Františkánská zahrada 1 – altán
110 00   Praha 1

T: +420 777 654 389
E-mail pro objednávky: objednavky@bohemania.com

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@bohemania.com 

 

OTEVÍRACÍ DOBA
 
výdejní okénko Františkánská zahrada - altán
 
STŘEDA   14:00  -  17:00
(nebo předem domluvený termín)
 
 

Sídlo společnosti:

Mgr. Kamila Fialová

Neplachova 792/5
370 04  České Budějovice 3
IČO: 73512311
DIČ: CZ7362221240
zapsána v Živnostenském rejstříku na Magistrátu města České Budějovice

Sídlo společnosti neslouží k reklamacím, k odběru zboží ani k vracení zboží.
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení